2015 oyunseverler için güzel ve dolu bir sene oldu. Rekor kıran oyunlardan yaratıcı bağımsız oyunlara, geleneksel rol yapmalardan akıllara zarar mobil oyunlara kadar geniş bir oyun haritamız mevcuttu ve bu harita hala da gelişmeye,büyümeye devam ediyor.

2015 yılında şuana kadar çıkmış olan oyunlardan sizler için en iyilerini seçtik.Geniş bir listemiz var.Buyrun hep birlikte gözatalım ;

Dying Light 

dying light

Zombili oyun olarak hafızalarımıza yerleşen Dying Light, büyük bir sürpriz yaparak alışık olduğumuz pek çok türü aynı anda içinde barındırabilen, gerçekten eğlenceli bir oyun olmuştu.

FPS açısıyla hem aksiyona, hem parkura, hem keşfe, hem de zombileri avlamaya yeterince doyduk.İlginç multiplayer modları dışında hikaye modu da bir o kadar sürükleyici ve heyacanlıydı.Zombi oyunu kulvarında çıtayı oldukça yükseltti Dying Light.

Ori and the Blind Forest

ori and the blind forest

2015’in en masum oyunlarından olan Ori and the Blind Forest, iki boyutlu platform oyunlarını özleyenler için ilaç gibi geldi.Metroidvania tarzı oynanışı sayesinde ilerledikçe yeni güçler kazanıyor, iç ferahlatan bölüm tasarımlarıyla insana nefes aldırıyor.

Bloodborne

bloodborne

Konsolun şimdiye kadarki en iyi exclusive oyunu diyebiliriz.

Bloodborne, türün kökleri olan Dark/Demon’s Souls mekaniklerine biraz daha agresif yaklaşarak oyuncuyu harekete geçiren bir aksiyon sunuyor.

Sayfa: 1 2 3

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 08 Ağu 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar