Heroes of the Storm

Blizzard‘ın başına büyük iş açan All-Stars tadındaki MOBA‘sı Heroes of the Storm‘u hayata geçirmek pek kolay olmadı. Ciddi bir beta testi ve aylar harcanan geliştirilme sürecinden sonra ise karşımıza MOBA‘ya bambaşka bir bakış açısı getiren bir oyun çıktı. Yani adamlar yine yapmış yapacağını.

heroes of the strom

Online oyunlardan hoşlanan herkes, özellikle Blizzard‘ın oyunlarıyla meşgul olan herkes Heroes of the Storm‘u denemeli. Tamamen ücretsiz olduğunu da belirtelim.

Rocket League

rocket league

Konsepti aksiyon üzerine olan çılgın arabalarla futbol maçı yapmak olunca, Rocket League’in bir anda listelerin zirvesinde yer alması çok da uzun sürmedi.Bağımlılık yapacak derecede eğlenceli bir oyun deneyin derim.

Mortal Kombat X

mortal combat x

Ülkemizde Mortal Kombat denildiği zaman istemsizce bir keyif geliyor oyunseverlere yeri çok ayrı bizlerde.En gaddar yönetmenlerin bile yüzlerini buruşturacak derecede vahşi fatality’leri, önceki oyunlardan daha hareketli oynanışı ve online özellikleri sayesinde Mortal Kombat X serinin en iyi oyunlarından biri.

Sayfa: 1 2 3

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 08 Ağu 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar