Batman: Arkham Knight

Rocksteady‘nin  son oyunu bu sefer daha tempolu ve sağlam bir hikaye sunuyor.Kasvetli atmosferi ve akıcı dövüş sistemiyle harbiden Batman olduk çıktık ha.

batman arkham knight

Oyunun sadece PlayStation 4 ve Xbox One versiyonu olduğunu belirtelim. PC versiyonun da aynı başarıyı yakalayamadı firma ve oyunu piyasadan kaldırdı.

The Witcher 3: Wild Hunt

witcher 3

Fantastik diyarların karanlık köşesinden fırlayan ve serinin hayranlarının beklediği üzere kusursuz bir deneyim veren The Witcher 3 : Wild Hunt , yaşattığı deneyimle sahiden senenin en iyi oyunu olmayı hak ediyor.

Aksiyon dolu RPG’ler arasında Skyrim‘i bile tahtından etmesinin ardından geliştirici CD Projekt RED, sürekli oyuna ücretsiz eklentiler yayınlayarak The Witcher 3‘ün dünyasını daha da genişletiyor. Eğer RPG oyunlarından hoşlanıyorsanız, hiçbir saniyesi boşa gitmeyecek inanılmaz bir deneyimin sizi bekliyor.

2015’in en iyi oyunlarını sizler için düzenledik eksikler elbette vardır ve çıkacak bir çok oyunda var 2015’te.Örneğin Fifa 15 ve Pes 2015 en basitinden 🙂 O zaman gelince listemizi yine düzenleriz herkese keyifli zamanlar.

Sayfa: 1 2 3

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 08 Ağu 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar