Pandemi Döneminde Bile Fala İnanma Ama Falsız Kalma! Sen de Sadeceon ile kahve falı baktır ve geleceğini öğren!

Günümüzde klasikleşen bir cümle olarak “Fala inanma, falsız da kalma.” demiş büyüklerimiz zamanında. Biz de bu cümleye ve büyüklerimizin geçmiş tecrübelerine inanıyoruz ki ara ara meraktan fal baktırma girişimlerinde bulunuyoruz. Eskiden kapı kapı falcı arardık, en iyisini bulmaya çalışırdık. Sonra sıklaşan teknolojik alet kullanımları ile zamanla fal baktırmak için mobil uygulamaları denemeye başladık. Şimdi de hem dijital dünyaya adım atarak hem de profesyonel birine danışmak için freelancer falcılar ile iletişime geçmek istiyoruz. Çünkü biliyoruz ki artık home office çalışmak hayatımızın büyük bir parçası oldu, hatta içerisinde bulunduğumuz pandemi döneminde normal şartlarda evden çalışmayı uygulamayan şirketler bile bunu uygular oldu. Evimizde, zamanımızı yöneterek yaptığımız işi gerçekleştirmek çok daha pratik oldu. Freelancer hayatını da görmüş olduk bu sayede. Kendimiz hizmet verdiğimiz gibi, freelancer hizmetler aramaya da başladık.

Sadeceon.com olarak sitemiz üzerinden Kahve Falı kategorisine tıklayarak sizler de fal hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Pandemi Döneminde Bile Fala İnanma Ama Falsız Kalma

İnternet Üzerinden Alınan Hizmetlere Fal Baktırma da Eklendi

Çünkü Sadeceon alanında uzman freelancerların hizmet sunduğu bir site, ve özellikle pandemi günlerinde online hizmetlere ihtiyaç duyuyorken yine bu günlerde zamandan kazanabilirsiniz. Bir yandan da kıyaslama yaparak yazılan yorumlara göre freelancer seçimi yapabilirsiniz. Freelancer seçimini yaptıktan sonra mesaj göndererek teslim alacağınız hizmet ile ilgili kendisiyle detayları görüşebilirsiniz.

Kahve falı bakma konusunda profesyonel hizmet sağlayan freelancer sayfalarını inceleyerek geleceğe dair öğrenmek istediğiniz her şeyi freelancer falcılardan öğrenebilirsiniz. Azıcık merak her zaman iyidir, bir de üzerine bu işi düzenli olarak yapan birinden öğrenmek son derece heyecan verici! Bu noktada freelancer tercihi konusunda soru işaretleriniz olabilir, çünkü Sadeceon üzerinde pek çok freelancer aktif olarak hizmet veriyor. Bu yazıda sizlere freelancer seçiminde bulunurken dikkat etmeniz gereken noktalardan bahsedeceğiz.

 

Fal Baktırma Hizmeti İçin Freelancer Seçiminin Önemi

Sadece bu durumda değil, genel olarak Sadeceon üzerinden yapacağınız tüm freelancer seçimleri için aradığınız hizmeti sağlayan freelancer sayfalarına tıklayarak onlar hakkında daha önce sağlanan hizmetler için yapılan değerlendirmeleri, yıldızları ve bildirim oranını inceleyebilir, freelancer ilanlarını detaylıca inceleyerek aradığınız hizmete en uygun freelancer ile iletişime geçebilirsiniz.

Freelancer tarafından paylaşılan iş ilanında ücretlendirmeyi, müşteriden beklentileri, hizmetin hangi şartlar altında ve nasıl sağlandığını görüntüleyebilir, freelancer ile ilgili daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu sayede diğer ilanlar ile kıyaslama yaparak kriterlerinize en uygun freelancer adayını seçebilir ve mesaj gönderebilirsiniz. Aynı şekilde, ilan üzerinden freelancerın kaç günde hizmeti teslim ettiğini, devam eden sipariş sayısını ve yazılan mesajları cevapladığı ortalama yanıt süresini de değerlendirebilirsiniz.

Pandemi Döneminde Bile Fala İnanma Ama Falsız Kalma

Sadeceon freelancer sitesine girdiğiniz zaman ana sayfada Hediyeler, Online Pazarlama, Grafik & Tasarım, Video & Animasyon, Yazı & Çeviri, Ödev & Tez, Programlama & Teknoloji, Müzik & Ses, E-pin Eğlence ve Yaşam kategorilerini göreceksiniz. Eğer Sadeceon ile fal baktır hizmetini değerlendirmek istiyorsanız, Yaşam kategorisindeki Astroloji & Fal sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır. Dilerseniz bu noktada astroloji alanındaki hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

Astroloji diyince ilk olarak 12 burç akla geliyor, değil mi? Ancak güneş burcu, ay burcu, yükselen burcu, sırasıyla farklılık gösterebilen evler ve açılar derken denklemde o kadar çok değişken bulunuyor ki, yorumlamak için profesyonel desteğe ihtiyacımız oluyor haliyle. Bu noktada Sadeceon üzerinden doğum haritası çıkarabilir, astroloji alanında hizmet veren freelancerlar ile görüşebilirsiniz. Sadeceon ile kahve falı ve astroloji hizmetleri ve çok daha fazlasından kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Freelancer hizmeti alırken bir yandan da 2021 astroloji yorumlarını takip etmeyi unutmayın!

Gözünüzü bizden ayırmayın! 03 Şub 2021

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar