Son birkaç yılda tüketicilerin izleme alışkanlıkları üzerinde önemli etkileri olan Netflix, Nisan ayı içeriklerini duyurdu. Nisan ayında Türkiye’de yayınlanacak içeriklere baktığımızda oldukça heyecanlanacaksınız. Ayrıca önümüzdeki ay yerli yapımlar da yayınlanacak.

Netflix Nisan 2021 Dizi ve Film Listesi

Önümüzdeki ay 4 adet orijinal Netflix dizisi ve 3 adet orijinal Netflix filmi yayınlanacağını görüyoruz.

 • Netflix dizileri:
  • The Serpent (2 Nisan)
  • Snabba Cash: Kolay Para (7 Nisan)
  • Gölge ve Kemik (23 Nisan)
  • Fatma (27 Nisan)
 • Netflix filmleri:
  • Concrete Cowboy (2 Nisan)
  • Thunder Force (9 Nisan)
  • Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? (9 Nisan)

Gelin bu içeriklere birlikte bakalım:

The Serpent (2 Nisan)

Bir katili yakalamak için neleri göze alırsınız? Gerçek olaylardan esinlenen The Serpent, seri dolandırıcı Charles Sobhraj’ın (Altın Küre adayı Tahar Rahim) ve onu adalet önüne çıkarmak için verilen olağanüstü mücadelenin hikâyesini anlatıyor. The Serpent, 2 Nisan’da Netflix’te yayında.

Snabba Cash: Kolay Para (7 Nisan)

Her hayalin bir bedeli vardır. Stockholm’de girişimciler dünyası ile suç dünyası karşı karşıya gelince kısa yoldan zengin olma mücadelesinin hiç bitmediği bu ortamda tüm sadakatler, dostluklar ve iş ortakları sınanır.

Snabba Cash: Kolay Para, 7 Nisan’da Netflix’te.

Gölge ve Kemik (23 Nisan)

Fantastik ve tarihi ögelerle dolu bir dizi. Alina Starkov isimli bir karaktere odaklanılan dizide, dünyanın kaderini değiştirecek bir gücün olduğunu keşfediliyor. Ardından da Starkov’un yaşadıkları bizlere aktarılıyor.

Karanlıklar Diyarı’nı yok etmek için bir mucizeye ihtiyacımız var. Gölge ve Kemik, 23 Nisan’da yalnızca Netflix’te.

Fatma (27 Nisan)

Netflix Fatma

Fatma, Netflix’in yeni Türk dizisi. Fatma isimli bir kadının hayatı anlatılıyor. Kaybolan kocasını arayan Fatma’nın tehlikeli bir seri katile dönüşmesi anlatılıyor. Başrolde ise Burcu Biricik’in yer aldığını belirtelim.

Concrete Cowboy (2 Nisan)

Yaz tatilini Kuzey Philadelphia’da geçiren sorunlu bir genç (Caleb McLaughlin), ya suç dünyasına adım atacak ya da uzun zamandır görmediği babasını örnek alarak (Idris Elba) kent kovboylarının heyecan verici alt kültürünün parçası olacaktır. G. Neri’nin ‘Ghetto Cowboy’ adlı romanından esinlenen Kent Kovboyu’nun yönetmeni Ricky Staub. Yan rollerde Jharrel Jerome, Byron Bowers, Lorraine Toussaint ve Clifford “Method Man” Smith’e yer veren film 2 Nisan’da Netflix’te yayında.

Thunder Force (9 Nisan)

Süper güçlere sahip kötülerin kol gezdiği bir dünyada iki çocukluk arkadaşının yolu yıllar sonra tekrar kesişir. Biri, özel güçler kazanmaya yarayan tedavinin mucidi; diğeri ise sakarlığı sayesinde tedavinin ilk deneği olmayı başaran iki eski dost, şehirlerini korumak için sıra dışı bir ekip kurar.

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? (9 Nisan)

Gülseren isimli üstün zekalı bir kadın konu alınıyor. Çarpma konusundaki yeteneği onun öne çıkmasını sağlıyor. Türkiye koşullarının değişmesi de kadının hayatını oldukça etkileyecek.

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar