Super Evil Megacorp’un yapımcılığında sevilen iOS oyunu Vaingloryandroid platformuna geldi.

 

MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) tarzı bir oyun olan Vainglory, Gerçek Zamanlı Strateji türüne gerek kamera açıları gerekse oynanış dinamikleri ile türünün güzel örneklerinden biri.

MOBA tarzı mobil platrforma geçtiğinde Veinglory’de kendine iOS tabanında yer açtı. iOS platformda son derece başarılı bir ivme tutturan Veinglory, MOBA severler tarafından en çok sevilen oyunlar listesine girmeyi de başardı. iOS üzerinde tamamen ücretsiz oynanan Veinglory şimdi de Android platformunda!

Vainglory Hakkında Yorumlar

” Vainglory gibi bir oyunun dokunmatik ekranlara gelmesini bekliyorduk. Piyasadaki en iyi dokunmatik ekranlı MOBA olmakla kalmıyor, kendi başına tamamen adil ve temel bir oyun. Bir kez oynadıktan sonra neden bu kadar heyecanlandığımızı anlayacaksınız!  – MOBAFire CEO’su M. Scott Reinders

” Vainglory, PC’deki en iyi MOBA’larla adil bir şekilde rekabet edebilecek ilk mobil oyun  –  iPhone Life

Vainglory Oyununun Başarıları

  • Halkın Seçimi Ödülü -11. Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri
  • En İyi Teknik Başarı -11. Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri

Önceki haberlerimizde Vainglory Temmuz’da Android’e Geliyor başlığı ile sizlerle paylaşmıştık.Oyunu Android platformundan indirmek için tıklayın.

Not : Vainglory Android 4.4.2 Kitkat veya üzeri android sürümü gerekir.

 

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 05 Tem 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar