iPhone 6 tanıtımları sırasında reklamlarda boy gösteren Vainglory, 2 Temmuz’da Google Play’de hazır olacak. Vainglory mobil platformda oynanan en iyi MOBA oyunu olarak biliniyor.

Vainglory, Apple iPhone 6 ve 6 Plus üzerinde yeni bir güncelleme aldı. Bu güncellemenin hemen ardından sadece iOS için hazırlanmış olan bu mükemmel MOBA oyununun Android sürümünün geleceği de duyuruldu.

Gelen habere göre Vainglory Android üzerine 2 Temmuz’da geliyor. Bu tarihten itibaren Google Play’den indirilmesi mümkün olacak. Vainglory tam 150 Android telefonda oynanacak ve Android 4.4 ve üzeri sürümleri destekleyecek.

Vainglory şimdiye kadar mobil cihazlar üzerinde görünen en üstün grafik özelliklerine sahip. Çoklu dokunma avantajıyla oyun içerisinde hakimiyeti kolaylaştırıyor.Oyun özellikle MOBA severler için biçilmiş bir kaftan. Google Play’den 2 Temmuz’da indirilecek oyun bedava olacak, ancak oyun içi farklı ödeme sistemleri getirecek.

Oyun daha önce Blizzard ve Riot Games gibi önde gelen oyun firmalarında görev almış bir kadro tarafından hazırlanıyor. Oyun bulunduğunuz bölgeyi otomatik olarak algılayarak, o bölgedeki oyuncuları birbiriyle eşleştirebiliyor.

Etiketler:,, Okunma 27 Haz 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar