Google Haritalar uygulaması yayınlanan son güncellemeyle birlikte uygulamada çevrimdışı navigasyon desteği kullanılabilir hale geldi.

En çok pil tüketen uygulamalar!

Şuan sadece Android platformunda yayınlanan güncelleme kısa süre içerisinde iOS platformu içinde gelecek.Peki bu güncellemede neler var ayrıntılı bakalım.

google haritalar

Güncelleme sonrasında Google Haritalar uygulamasında artık internetiniz olmasa bile kullanabileceksiniz.Arama ve navigasyon özelliğini de çevrimdışı olarak kullanabileceğiz.Bu özelliğin kullanılması için yapmamız gereken bazı adımlar var bunlar şu şekilde.Haritalardaki çevrimdışı özelliğini kullanabilmesi için ilk etapta diledikleri şehirlerin veya bölgelerin haritalarını indirmeleri gerekiyor bunun yanında Google Haritalar menüsüne gidip burada yer alan “Offline Bölgeler” bölümündeki “+” imgesini kullanarak istedikleri bölgenin internet bağlantısına gerek kalmadan haritasını indirebiliyor.

Etiketler: Gözünüzü bizden ayırmayın! 11 Kas 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar