War and Order İncelemesi!  Camel Games tarafından geliştirilen War & Order oyununu inceledik. Camel Games’in geliştirdiği War & Order oynaması ücretsiz, gerçek zamanlı mobil bir strateji oyunudur. War & Order’da kendi medeniyetinizi geliştirip ordunuzu orclar, elfler ve daha fazlasıyla donatabilirsiniz. Güçlerinizi en büyük türlere karşı hazırlayın. Gerçek zamanlı PVP maçlarında rakiplerinizi yenin ve hazineleri alın.

War & Order diğer yüzlerce mobil medeniyet geliştirme oyunlarından bazı özellikleri ile sıyrılmayı başarıyor. Örneğin belki de oyuncuların en sevmediği inşa sürelerinde bazı yenilikçi özellikler getirmiş. 7 dakikaya kadar inşaat sürelerini tek hamle ile bitirebiliyorsunuz. Bu da başlangıç için size kolaylık sağladığı gibi gelişiminizi de oldukça hızlandırıyor. Altın çekiç özelliğini kullanarak da 7 dakika üzeri inşaat sürelerini tek seferde bitirebilirsiniz. Üstelik herhangi bir oyun içi kredi ve satın alınabilir kredi bile ödemek zorunda kalmadan, tamamen ücretsiz.

Oldukça basit ama yeterli bir eğitim bölümüyle oyuna başlıyorsunuz. Bu eğitim size temel gelişim anlamında her detayı veriyor. Oyunun arayüzü de bu tür oyunlara göre oldukça anlaşılabilir ve sade. Sadece Google Play Store’da 5 milyonun üzerinde indirme alan oyun ülkemizde de yoğun ilgi görüyor.

Bu tehlikeli savaş oyununda bütün oyunculardan daha güçlü olmak zorundasınız ve elit kaynakları, antik harabeleri ve daha fazla sürpriz bulmak için bilinmeyen toprakları keşfedin. Ayrıcalıklı bölgeleri yönetebilmeniz için Kraliyet Şehri’ni ele geçirmeniz gerekmektedir.

Kendi dünyanızı yaratacağınız bu strateji oyununda kule savaşı ve kale oluşturma oyunlarının mükemmel bir birleşimi olan fantastik bir imparatorluk yaratın. Kendi bölgenizi genişletmek için diğer oyuncuların kalelerini ele geçirin ve müttefiklerinizle birlikte sonsuz imparatorlukların tadını çıkarın. Etrafta dolaşan canavarları ve ejderhaları yenerek hazineleri alın.

War and Order İncelemesi! Siz de bu linkten oyunu ücretsiz indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz; https://go.onelink.me/VUPd?pid=gamingTR

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 30 Tem 2018

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar