Çinli teknoloji devi Huawei mobil tarafa yaptığı yatırımların ardından, akıllı telefonlarla bağlantılı pek çok cihazla da adından fazlasıyla söz ettiriyor. Şirket şimdiyse çıkartmaya hazırlandığı yeni nesil akıllı gözlük ve ilk kulak üstü kulaklığı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bu arada iki ürünün de Türkiye’de ön siparişe açıldığını belirtmeyi unutmayalım.

Huawei x Gentle Monster Gözlük II

huawei-markali-akilli-gozluk-ve-ilk-kulak-ustu-kulaklik-turkiyede

Huawei ve Güney Kore merkezli bir gözlük markası olan Gentle Monster tarafından yürütülen ortak çalışmanın ürünü olan ikinci nesil akıllı gözlük birçok kişinin dikkatini üzerine çekti bile. Türkiye’de de ön siparişe açılan gözlük, akustik gizlilik özelliği sayesinde dışarıya yönelik ses izolasyonunu tamamen engelleyebiliyor. Huawei Gentle Monster II kullanıcılarına, yarı açık şekilde tasarlanan ultra ince hoparlörler ile stereo ses kalitesi sunuyor.

Görsel açıdan normal bir gözlükten neredeyse hiçbir farkı olmayan Gentle Monster Gözlük II ile müzik dinleyebilir, aramaları cevaplayabilir ve sesli asistandan faydalanabilirsiniz.

huawei-markali-akilli-gozluk-ve-ilk-kulak-ustu-kulaklik-turkiyede

Huawei tarafından yapılan açıklamalarda Huawei x Gentle Monster Gözlük II için tavsiye edilen satış fiyatının 4.999 TL olacağı belirtildi. Ancak Huawei Online Mağaza’da aktif olan bir kampanya sayesinde tüketiciler, Gentle Monster Gözlük II ile Watch GT 2 Pro’ya 7.298 TL yerine 6.899 TL’ye sahip olabilecekler. Ayrıca Huawei Online Mağaza’dan Gentle Monster Gözlük II alanlar, satın alma işleminden sonra siteye yorum yazmaları halinde Band 3e’ye yalnızca 1 TL’ye sahip olabilecekleri bir hediye çeki kazanacaklar.

Huawei, ön sipariş verenler için teslimatların 20 Kasım’da başlayacağını belirtiyor.

Huawei FreeBuds Studio

huawei-markali-akilli-gozluk-ve-ilk-kulak-ustu-kulaklik-turkiyede

Çinli teknoloji devinin  ilk kablosuz kulaküstü kulaklık modeli olan Huawei FreeBuds Studio’yu Türkiye’de ön siparişe açıldı. Hi-Fi kalitesinde bir ses deneyimi vadeden Huawei FreeBuds Studio, 48 kHz’e kadar geniş frekanslı yüksek çözünürlüklü ses kalitesi sunuyor. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan bu kulaklık, aktif gürültü engelleme (ANC) özelliği ile geliyor.

huawei-markali-akilli-gozluk-ve-ilk-kulak-ustu-kulaklik-turkiyede

Huawei tarafından yapılan açıklamaya göre FreeBuds Studio, Türkiye’de Huawei Band 4 Pro ile birlikte satışa sunulacak ve iki ürünün toplam fiyatı 3.998 TL yerine 3.499 TL olacak. Ayrıca Gentle Monster Gözlük II’de olduğu gibi satın alma işleminden sonra siteye yorum bırakanlar, aldıkları hediye kuponu ile Huawei Band 3e’ye yalnızca 1 TL’ye sahip olabilecekler.

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar