Bugünki incelememizde akıllı telefon kullanıcılarının çok işine yarayacak bir uygulamaya yer vereceğiz ; City Maps 2Go Offline Maps.Uygulama bizlere gelişmiş bir harita deneyimi sunuyor.Ama çok büyük bir artısı var bu harita deneyimini bizlere internet bağlantısı olmadan sunuyor.

City Maps 2Go Offline Maps uygulaması ile dünyanın neresinde olursanız olun internet erişimi olmadan 15 milyondan fazla kent seyahat haritalarına ulaşabilirsiniz.

city maps 2go offline maps

Uygulama içerisinde otel rezervasyonu yaptırın veya rehberlik, restoran değerlendirmeleri ve kullanıcıların paylaştığı içeriklerin keyfini çıkarın.

restoranlar, mağazalar, turistik oteller aklınıza gelebilecek herşeyi adıyla arayarak uygulama içinde internet bağlantısı olmadan bulabilirsiniz.Dünya çapında harita kapsamına sahip uygulamada gönül rahatlıyla yurtdışı gezilerinize çıkabilirsiniz 🙂

CityMaps 2Go Offline Maps uygulaması, Android 4.1 ve üzeri sürümleri desteklemekte.Geziyi seven kullancılarımızın uygulamayı denemesini tavsiye ederiz iyi seyahatler 🙂


‎CityMaps2Go – Offline Maps
‎CityMaps2Go – Offline Maps

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 08 Ağu 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar