Ball King, Playstore ve Appstore‘da bulunan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, retro karakteriyle ön plana çıkan bir basket oyunu.Klasik bir basket oyunu değil ama ayrıntılar haberimizde.

Esprili ve mizahi yönü ağır basan bir oyun olan Ball King‘te her ne kadar basketbol oynuyor olsak da top olarak kullandığımız nesneler ördek, kurbağa, hatta eski radyolar 🙂 ve birçok değişik top çeşiti mevcut.Oyunda her sayı yaptığımızda pota alan değiştiriyor.Her seferinde farklı bir nişan alıyoruz.

ball king

İlginç toplarıyla dikkat çeken oyunda mekanlarda oldukça çeşitli.Hep aynı ortamda oynamak oyundan bir süre sonra sıkılmamıza sebep olacaktı ki oyunun yapımcıları da bunun farkına vararak çeşitli ortamlar tasarlamışlar.

Oyunun en güzel noktası ise reklamsız olması.Evet cidden reklamsız.Oyun oynarken aniden pat diye bir reklam ekranınızda belirmiyor.Bence çok iyi bir düşünce.

Basketbol tarzı oyun seven takipçilerimiz Ball King‘e de göz atın derim ;

‎Ball King
‎Ball King
Developer: Qwiboo Ltd
Price: Free+

Ball King - Arcade Basketball
Ball King - Arcade Basketball
Developer: Qwiboo Ltd
Price: Free

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 04 Ağu 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar