Xiaomi firmasının sevilen akıllı bilekliği Mi Band‘in devam modeli olan Xiaomi Mi Band 1S satışa çıkıyor.İşte yeni bilekliğin özellikleri

LG’den miniklere özel akıllı saatler!

Xiaomi‘nin geçtiğimiz yıllarda büyük ses getiren ve yaklaşık 6 milyon satılan akıllı bilekliği Mi Band gelişmiş bir versiyonla karşımıza çıkıyor.

Yeni akıllı bileklik Xiaomi Mi Band 1S‘de birçok yeni özellik mevcut.Örneğin en başta kalp ritim ölçümü eklendi cihaza.İlk versiyonda olduğu gibi atılan adım, yakılan kalori, gidilen mesafe ölçülüyor ve istatistikler olarak kullanıcılara sunuluyor. Tasarım konusunda önceki modele göre çok bir fark bulunmuyor.

xiaomi mi band 1s

Mi Band 1S akıllı bileklik ile Xiaomi akıllı telefonunuzun ekran kilidini Bluetooth üzerinden açabiliyor ve gelen çağrıları titreşimli bildirim olarak alabiliyorsunuz.Üzerindeki LED bildirimler kayışa uygun renklere sahip ve batarya durumunu kullanıcısına sunuyor.IP67 sertifikasına sahip bileklik 1 metre derinliğe kadar 30 dakika süreyle çalışabiliyor.
xiaomi mi band 1s
Xiaomi Mi Band 1S‘de 45 mAh gücünde bir batarya bulunuyor ve bekleme modunda bir aya kadar kullanım süresi sunuyor.Bu kadar fazla özelliği 15$ fiyat etiketiyle sunan Xiaomi firması, önceki versiyonun satış rekorunu neden kırmasın.

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 07 Kas 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar