Spor Egzersizleri Jaybird Tarah Kablosuz Kulaklıkla Daha Keyifli! Kablosuz sporcu kulaklığı markası Jaybird, koşucuları tamamen özgürleştirecek yeni inovasyonu Tarah Kablosuz Spor Kulaklığını duyurdu. Su geçirmez, tere dayanıklı Bluetooth kulaklık Jaybird Tarah, altı saat boyunca konforlu ve benzersiz bir müzik deneyimi sunuyor. Kablosuz özgürlüğün kapılarını açan Jaybird Tarah, hafif ve ince tasarımıyla günlük egzersizler ve fitness sırasında rahat kullanım imkânı sağlıyor.

Jaybird Tarah, dikkat dağıtan diğer kulaklıkların aksine, müziğe odaklanmanızı sağlayarak keyifli bir deneyim yaşatırken, değiştirilebilen yumuşak silikon kulak jelleri, güvenli ve konforlu bir kullanım sağlıyor. Speed Cinch kablo yönetim sistemi sayesinde en iyi uyum için kablo uzunluğu kolaylıkla ayarlanabiliyor. Jaybird Tarah altı saat kullanım ömrü sunan şarj edilebilir bataryasıyla uzun spor seanslarında kullanılabiliyor. Ürün ayrıca, 10 dakikalık şarjla 1 saatlik ek kullanım imkânı sunuyor.

IPX7 sertifikası sayesinde bir metre derinliğindeki suda 30 dakikaya kadar dayanabilen ürünün çift hidrofobik nano kaplaması, kulaklığı ter ve su hasarından koruyor. Jaybird Tarah, kondisyon bisikleti ya da koşu bandı üzerindeyken de video programlarını mükemmel bir şekilde çalıştırmaya olanak sağlıyor. Koşunuzu ya da egzersizinizi bölmeden tek bir tuşla çağrılarınızı yönetmeye, müziğinizi kontrol edip dinlemenize imkân veriyor. Jaybird Tarah aynı zamanda Siri ve Google Asistan ile de uyumlu çalışıyor.

Jaybird uygulaması, Jaybird’ün muhteşem sesini kişiselleştirme, bas ve tiz sesleri kendi isteğinize göre ayarlayarak en mükemmel dengeyi bulmanızı sağlıyor. Uygulama aynı zamanda Jaybird topluluğu ile bağlantı kurmanıza ve böylece egzersiz boyunca Spotify® şarkı listelerini dinlemenize de olanak tanıyor.

Spor Egzersizleri Jaybird Tarah Kablosuz Kulaklıkla Daha Keyifli! Jaybird CEO’su Jamie Parker, “Pek çok sporcunun ve fitness tutkununun henüz kablosuz kulaklıkla tanışmadığını biliyoruz. Jaybird Tarah kablosuz kulaklığın kendileri için mükemmel bir seçenek olacağını düşünüyoruz. Tarah kablo karmaşası yaratmayan, kullanımı kolay, su geçirmez ve tere dayanıklı olmasının yanında, konforlu bir kullanım sunuyor ve ayarlanabilir ekolayzır özellikleri ile mükemmel pil ömrü gibi Jaybird’ün tüm temel özelliklerini de beraberinde getiriyor. Kullanıcıların Jaybird Tarah’ı bir kez denediğinde bu ürünün spor aktivitelerinin vazgeçilmez bir parçası olacağını düşünüyoruz.” diye konuştu.

Jaybird Tarah, siyah, gri ve mavi renkleriyle kullanıcılarla buluşacak.

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 15 Eki 2018

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar