Sony‘nin üçüncü nesil akıllı bilekliği Sony SmartBand 2 birçok Avrupa ülkesinde satışa çıktı işte SmartBand 2‘nin özellikleri ve fiyatı

Tag Heuer’den akıllı saat geliyor!

Sony firmasının Ağustos ayında duyurduğu SmartBand 2 akıllı bileklik Avrupa’da birçok Sony Mobile Store’da satışa çıktı.Henüz ülkemizde satışa çıkmayan akıllı bileklik ülkemize ne zaman gelecek kesin bir bilgi paylaşılmadı.

sony smartband 2

Akıllı telefonumuza gelen çağrı, mesaj, e-posta veya sosyal bildirimleri titreşim ve renkli LED’ler aracılığıyla bildiren Sony SmartBand 2, Sony firmasına ait fitness takip uygulaması Lifelog  ile uyumlu çalışarak gün içerisindeki tüm aktiviteleri akıllı telefonumuzun ekranına yansıtıyor.

sony smartband 2 akıllı bileklik

Android 4.4 ve iOS 8.2 ve üzeri sürümlere sahip tüm cihazlarla uyumlu çalışan akıllı bileklik IP68 sertifikasına sahip ve dolu şarj ile beş güne kadar kullanım süresi sunuyor.Sony SmartBand 2‘nin siyah, beyaz, mavi ve pembe renk seçenekleri bulunuyor.

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 07 Eki 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar