Huawei firması CES 2016 etkinliğinde tasarımı ile bayanları cezbeden akıllı saat modelini resmen tanıttı.İşte Huawei Watch’un Jewel ve Elegant versiyonları.

Casio Akıllı saat modelini tanıttı!

2015 yılında tanıtılan Huawei Watch‘tan özellik olarak bir farkı bulunmayan Jewel ve Elegant versiyonları şık tasarımlarıyla bayanları cezbedecek.Normal Huawei Watch‘tan farklı olarak pırlantalı ve altın kaplamalı tasarımları mevcut.

huawei akıllı saat

Jewel’da, 68 adet Swarovski Zirconia ile çevrelenmiş altın kaplama saat çerçevesi dikkat çekerken, Elegant modelinde altın kaplamalı tırtıklı dokuya sahip çerçeve bulunuyor. Mavi ve beyaz İtalyan derisi kayışlarla kullanıcılarının karşısına çıkan akıllı saatlerde, sadece bu ikiliye özel 10 adet saat arayüzü de bulunuyor.Mart ayında satışa sunulması beklenen modellerin fiyatları şu şekilde ; Mavi deriye sahip Huawei Watch Jewel 599 dolar ve Huawei Watch Elegant 499 dolar fiyat etiketine sahip.

Etiketler: Gözünüzü bizden ayırmayın! 06 Oca 2016

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar