Apple‘ın yaptığı patent başvurusu geçtiğimiz günlerde ortaya çıktı.Patent Apple‘ın akıllı yüzük gibi bir ürün üzerinde çalıştığını gösteriyor

iOS 9.0.2 güncellemesi yayınlandı!

Apple firması kötü bir şaka yapmıyorsa yakın bir zamanda iOS tabanlı akıllı yüzük karşımızda olabilir.Sızdırılan patent başvurusunda Apple’ın küçük dokunmatik bir ekran, alıcı-verici, işlemci ve tekrar şarj edilebilir güç kaynağına sahip bir cihaz üzerinde çalıştığını gösteriyor.

Toplam 22 sayfalık dökümanda yuvarlak ve dikdörtgen şeklindeki taslak çizimleri yer alan cihazın Apple Watch yeteneklerine sahip olacağı söyleniyor.

apple akıllı yüzük

Evet patent başvurusundan sızdırılan görüntü bu arkadaşlar.Akıllı yüzük olarak sızdırılan bu üründe 3D Touch dokunma özelliği olacağı da söyleniyor fakat yüzük boyutunda bu işlevler nasıl olacak merak konusu.Daha doğrusu Apple Watch‘da bulunan özellikleri böyle küçük bir ürüne nasıl aktarılacak büyük bir merakla bekliyoruz.

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 04 Eki 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar