Google Nexus akıllı telefonları ve tabletinden sonra etkinlikte bir diğer ürünü Chromecast 2 ve Chromecast Audio‘yu tanıttı işte özellikleri

Google’dan Android tablet : Pixel C

Bu iki cihazın fiyatına, özelliklerine geçmeden önce Chromecast neymiş ayrıntılı olarak ona bakalım ;

Google Chromecast nedir ?

Chromecast 2 ile HDMI sayesinde TV‘ye bağlanılabiliyor ve Google‘ın yeni anlayışına göre kullanıcılar televizyon kumandasına ihtiyaç duymadan tüm fonksiyonları telefon ve tabletlerinden yönetebilecek. iOS ve Android platformlarındaki yenilenen Chromecast uygulamasıyla birlikte TV‘de istediğimiz her şeyi yapabileceğiz.

Chromecast‘in yeni versiyonu ile  telefon veya tabletimizdeki görüntüyü kablosuz olarak TV’ye aktarabileceğiz.Android veya iOS işletim sistemli mobil cihazlarımızdaki oyunları kablosuz olarak Chromecast 2 sayesinde TV’ye aktarabilecek ve oynabileceğiz.

chromecast 2

Chromecast Audio nedir ?

Bu model ile birlikte bir de  Chromecast Audio ürünü tanıtıldı.Chromecast Audio ile de sadece ses aktarımını yapabiliyorsunuz. Chromecast Audio‘yu evinizdeki ses sistemlerine bağlayarak telefon veya tabletinizdeki müzikleri kablosuz olarak dinleyebilirsiniz.Spotify’ın yakında Chromecast Audio‘ya özel bir uygulama yayınlayacak.

chromecast audio

Chromecast 2 ve Chromecast Audio 35 dolar fiyat etiketiyle bugün 17 farklı ülkede satışa çıktı.Bakalım Google yeni ürünlerinde istediği başarıyı yakalabilecek mi.

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 30 Eyl 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar