Google bugünki etkinliğinde Nexus akıllı telefonlarının dışında güçlü donanımı ve harici klavyesiyle dikkat çeken Pixel C tabletini tanıttı.

Huawei Nexus 6P resmen tanıtıldı!

Mobil cihazlarda bugünün konusu şüphesiz Google‘ın Huawei ve LG firması ile ortaklaşa çıkarttığı Nexus akıllı telefonlardı.Bunlar dışında bir de tablet tanıtan Google‘ın yeni tableti de oldukça dikkat çekti işte özellikleri ;

Pixel C Özellikleri

Tablet için ilk belirtmemiz gereken özellik Android 6.0 ile gelecek olması bunun dışında cihazda 10.2 inç büyüklüğünde 2560 x 1800p çözünürlüklü ekran, dört çekirdekli Tegra X1 işlemci,  256 Çekirdekli Maxwell grafik işlem birimi, 3 GB RAM, 32 GB ve 64 GB olmak üzere iki farklı depolama alanı olacak.

pixel c harici klavye

Google tarafından tasarlanan ilk tablet olma özelliğini elinde bulunduran Pixel C harici klavye aksesuarı sayesinde dizüstü bilgisayar olarak da kullanılabiliyor. Bluetooth üzerinden tabletle eşleştirilen akıllı klavye 149 dolar fiyat etiketiyle satışta olacak.

Cihazın fiyatı ise  32 GB’lık versiyonu 499$, 64 GB’lık versiyonu ise 599$’dan satışta olacak.

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 29 Eyl 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar