Bu hafta vizyona girecek filmler gayet çeşitli.Vizyona 6 film giriyor.Vizyona giren filmlerden en dikkat çekeni Samuel L. Jackson’ın başrolunde olduğu “Büyük Oyun – Big Game” filmi.Şimdi bu 6 filme ayrıntılı olarak göz atalım.

Bu hafta vizyona girecek 6 film ;

Big game

  • Büyük Oyun – Big Game Filminin özeti

Amerikan Başkanı’nın uçağı Air Force One, teröristler tarafından vurulur, ancak başkan William Moore (Samuel L. Jackson) uçaktan bir kapsülün içinde sağ olarak kurtulur. Ancak bulunduğu yer ıpıssız bir ormanın ortasıdır ve yakınlarda onu kurtarabilecek hiçbir insan bulunması mümkün görünmemektedir. Ancak 13 yaşındaki Oskari (Onni Tommila) o bölgede avlanmaktadır. Teröristler halen başkanın peşindedir ve başkanın hayatta kalabilmesi için yeni ortağıyla maceralı bir yolculuk yaşaması gerekmektedir.

kiil me three times

  • Büyük Tuzak – Colt45 filminin özeti

Genç polis memuru Vincent Milès (Ymanol Perset), yaşına rağmen polis camiasında herkesin dikkat ve takdirini toplamış, başarılı bir polistir. Ancak Milo Cardena (Joey Starr) adında sorumsuz ve yolsuzluklara bulaşmış bir başka polisle tanışması, hayatını değiştirir. Kendini bir anda karanlık bir dünyanın ortasında bulan Vincent, hayatta kalabilmek için tüm yeteneklerini ortaya çıkarmak zorunda kalacaktır.

the salvation

  • İntikam – The Salvation filminin özeti

1870’li yılların Amerikasında ailesini öldürülen bir işçi intikamını alır, ancak öldürdüğü insan o zamanın en büyük çetelerinden birisinin kardeşidir. ( Bu filme gitmenizi tavsiye ederim arkadaşlar. )

entourage

  • Entourage Filminin Özeti

Ünlü televizyon dizisinden uyarlanan film, dizinin kaldığı yerden yepyeni bir macera sunuyor. Vincent Chase (Adrian Grenier), eski menajeri şimdinin film stüdyosu yöneticisi Ari Gold (Jeremy Piven) tarafından bir film projesinde rol alması için aranır. Ancak Vince, aynı zamanda filmi yönetmek istemektedir ve bu isteği kabul görür. Aradan geçen 1 yıllık sürede ortada elle tutulur bir sonuç olmamasına rağmen Vince’in daha fazla para istemesi, şirkettekileri kızdırır. Yine de Ari, para bulmak için Texas’a, filmin finansörü Larsen McCredle’ın yanına gider. Ancak McCredle, oğlu Travis’i (Haley Joel Osment) filmin o ana dek çekilmiş kısmını izlemesi için Los Angeles’a gönderir.

 

Sizlere 5 filmi paylaştık 6. neden paylaşılmadı diye düşünürseniz eğer “Kaçak Prenses” diye bir filmdi 6.film.Oda gayet kalitesiz,saçma bir şeydi onun için ayrıntılı bilgi vermedim arkadaşlar.İyi seyirler herkese.

Geçen hafta vizyona giren filmleri Bu Hafta Vizyona Girecek 10 Film başlığıyla sizlere sunmuştuk.

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 03 Tem 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar