Pearl Abyss, bugün yeni sınıf “Wizard”ın Black Desert Mobile’a geldiğini duyurdu. Sınıfın gelişini kutlamak için maceracılar çeşitli etkinliklerin tadını çıkarıp değerli ödüller kazanmayı da deneyebilecekler.

Wizard, bir kez daha sınırlarını aşan kâhin, düşmanlarına karşı güçlü büyüler kullanıyor. Ana silah olarak Asasını ve alt silah olarak Bıçağını kullanan Wizard, patlayıcı büyü becerilerini sergiliyor. Tehlikeli durumlardan hızla kaçma yeteneğiyle birlikte, gerçek gücünü büyük ölçekli savaşlarda kanıtlıyor.

Benzersiz becerileri ile Wizard Black Desert Mobile’da

Wizard’ın temel becerileri aşağıdaki gibidir:

  • Yıldırım Baskını: Wizard gizemli gücünü kullanır ve belirli bir menzil içindeki düşmanlarını vurmak için yukarıdan yıldırım çağırır.
  • Bilgenin Anısı: Bu beceri ile Wizard son kullandığı beceriyi tekrar kullanabilir. Aynı beceriyi tekrar kullanabildiği için bu becerisiyle öne çıkıyor ve bu beceriyi belirli durumlarda stratejik olarak kullanabiliyor.
  • Işınlanma: Wizard, büyülü gücünü kullanarak anında ışınlanabilir ve önündeki düşmanları belirli bir mesafe boyunca atlatabilir.
  • Element Akışı (Pasif): Wizard daha fazla mana toplamak için elementlerin akışını kullanır. Normal becerileri kullanarak Element Akışı yükleri kazanabilir.

Maceracılar eğlenceli etkinliklerle ödüller kazanacak

Ayrıca, yeni sınıfın gelişini kutlamak için maceracıları bir dizi etkinlik bekliyor. Günlük görev etkinliği “Sihirli Çıtaları Topla” ile maceracılar her görevi tamamlayarak Sihirli Çıtaları toplayabilir ve bunları Kaos Cevheri x1/Ah’krad x3, Seçmeli Kutu Paketi, Savaş Plus (7 Gün) ve Yaşam Plus (7 Gün) gibi değerli eşyalar ile takas edebilirler. Ayrıca maceracılar için 4 Eylül’e kadar her gün giriş yaparak Güneş Kristalleri, Kara İnciler ve daha fazlasını elde edebilecekleri bir oyuna giriş etkinliği de bulunuyor.

Son olarak, yaz sezonunu kutlamak için, etkinlik süresince Terrmian Plajı’nda belirli zamanlarda bir Kara Ruh Buz Heykeli ortaya çıkacak. Maceracılar Kara Ruh Buz Heykelini yenerek Kaos Kristali, Onur Yolu Sezon 10 Giriş Paşömeni, %300 Hot Time (1 Saat) gibi çeşitli ödüller kazanabilirler.

Wizard’ı aksiyon sahnelerini izleyin:

Daha fazla bilgi için Black Desert Mobile’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 09 Ağu 2023

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar