Pearl Abyss bugün, yeni Legatus sınıfının Black Desert Mobile‘da erişilebilir olduğunu duyurdu. Efsanevi Rüya Atı “Doom” da Maceracılara eşlik etmek için oyuna geldi.

Yıldırım gücüyle hükmeden Son Kahraman Legatus, bir Uyanış sınıfı olarak oyuna katılacak ve düşmanlarını beklenmedik bir savaş kasırgasına sürüklemek için hızlı ve düzensiz savaş tarzı ile savaş alanını karıştıracak.

Legatus Yıldırım Gücüyle Savaşa Hükmedecek 

Legatus, yıldırım gücünü kontrol etmek ve düşmanlarına ölümcül şimşek yağmuru ile saldırmak için ana silahı olarak Kibelius’u kullanıyor. Legatus’un kadim alt silahı Arkanon, Kyve’ın gücünü daha da artırıyor.

Yeni Legatus Sınıfı Black Desert Mobile'a Geldi

Bu silahlarla donanmış Legatus, çeşitli güçlü beceriler kullanarak rakiplere saldırıyor. “Kibelius’un Gücü” gibi Legatus’un Kibelius’tan güç alarak kendisini güçlendirmesini sağlayan bir becerinin yanı sıra, “İlahi Ceza” gibi muazzam büyüklükte bir mızrak çağıran ve Arkanon’u yıldırım gücüyle donatan yıkıcı becerileri de bulunuyor.

Doom, Black Desert Mobile’a Geldi 

Yeni sınıfa ek olarak Maceracılar, yeni Efsanevi Rüya Atı Doom’un tadını çıkarabilirler. Tamamen alevlerle sarılmış bir vücutla Doom, sadece performansta değil, görünüşte de benzersiz özelliklere sahiptir. Doom, önemli ölçüde artırılmış bir at envanteri ağırlığının yanı sıra, Aşama 8 bir ata göre daha iyi hareket kabiliyeti sağlar.

Yeni Legatus Sınıfı Black Desert Mobile'a Geldi

Maceracılar, “Efsanevi Rüya Atı” hikayesini tamamladıktan sonra Kamp Ahırında 10. Seviyede olan Aşama 8 bir atı uyandırarak Doom elde edebilir. Diğer gereksinimler arasında Krogdalo’nun Ruh Taşları ve en yeni Kamasylvia bölgesinde elde edilebilecek bir malzeme olan Parlayan Kök elde etmek yer alıyor.

Daha fazla bilgi için Black Desert Mobile’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Legatus’un videolarını izleyin:

Etiketler:,,,,,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 16 Mar 2022

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar