Türk Yapımı Battle Royale Oyunu Tanıtıldı! Son dönemlerin en çok oynanan ve oyun dünyasında ses getiren oyun türü arasında yer alan Battle Royale oyunlarına Türk merkezli G-Tech Atölye tarafından bir yenisi ekleniyor.

Dark Inside adı verilen Battle Royale türündeki korku ögeleri barındıran oyunun tanıtımı gerçekleştirildi. Terk edilmiş kasabayı yağmalamak konusu üzerine kurulmuş oyunda 10 multiplayer oyuncu yer alacak. Oyun içerisinde kasaba halkına karşı verilecek olan mücadelede söz konusu.

Her ne kadar Battle Royale kategorisi altında çıkan bir oyun olsa da korku ögelerinin en üst seviye de olduğu Dark Inside şimdiden merakla beklenen oyunlar arasında yer alıyor.

Önümüzdeki günlerde resmi tanıtımın ardından G – Tech Atölye tarafından oyunun çıkış tarihi ve ayrıntıları hakkında bir açıklama bekleniyor. Oyun Steam platformu üzerinden satışa çıkacak ve online olarak oynanabilecek. Ayrıca G – Tech Atölye yapmış olduğu açıklamada oyunun çıkışından sonra bir online lig sistemi hazırlıklarını da sürdürdüklerini belirtti.

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 20 Haz 2018

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar