Bu haberimizde sizlere akıllı telefonunuzda oynayabileceğiniz güzel,keyifli Tiki Taka Soccer adlı futbol oyununu anlatacağız.

Arcade türünde bir futbol oyunu olan Tiki Taka Soccer modern bir PixelArt çalışması. Oyunun basit ve minimal grafik yapısı sizi yanıltmasın futbol ile ilgili tüm detaylar düşünülmüş ve çok keyifli bir oyun.Böyle bir Atari oyunu havası var insan heyecanlanıyor.

tiki taka soccer

Oyunu akıllı telefonumuza indirdik ve ilk maçımızda büyük bir şokla karşılaştık mağlubiyetle ayrıldık Bubitekno ailesi şokta 🙂 Karşınıza güçlü bir rakip geldiği zaman biraz sıkıntılı oluyor top sürmeniz zorlaşıyor kaleci gol yemiyor yoksa yenilir miyiz hiç ayıp ediyorsunuz.

İngiltere,Almanya,Fransa gibi birçok lig seçeneği bulunuyor oyunda.Türkiye Ligi henüz belki ilerleyen zamanlarda güncellemelerle birlikte gelebilir.Bir futbol oyununda yapabileceğiniz herşey neredeyse mevcut transfer,enerji,fitness gibi birçok özellik mevcut.

tiki taka soccer

Oyunun eksi yönlerinden birtanesi şutların biraz zor olması, dağlara taşlara gidiyor Sabri Sarıoğlu’nu hatırlatır cinsten.Tabi oyuncunun level’i düşük olduğu için de oluyor ama genede biraz daha kolay olabilirdi.Gelen güncellemelerle bununda düzeltileceğini düşünüyoruz.

Gelecek güzel güncellemelerle bence bu oyun patlar.

Tiki taka Soccer oyununu bence bir deneyin arkadaşlar keyifli bir oyun arada siniriniz bozuluyor ama sağlam topçular transfer edildiği zaman güçlü rakiplerle baş edebilirsiniz.

 

Tiki Taka Soccer
Tiki Taka Soccer
Developer:
Price: Free

‎Tiki Taka Soccer
‎Tiki Taka Soccer
Developer: Panic Barn Ltd
Price: Free+

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 27 Ağu 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar