PUBG Mobile için Turkcell’den 2 Yeni Paket!

PUBG Mobile oynarken internetim gitmesin diyenlere çok güzel bir haberimiz var!

Telefonların elimizden düşmediği şu dönemde, fırsat bulduğumuz her yerde oyun oynayabiliyoruz. Onlarca oyunun arasında PUBG Mobile’ın yeri apayrı tabii. Peki internetimiz olmadan nasıl PUBG Mobile oynayacağız? Bu konuda Turkcell’in size bir önerisi var. ‘’ Türkiye’de ilk’’ adı altında paylaşılan 2 paket, ‘’telefonumda PUBG Mobile olmazsa olmaz’’ diyenlere ve diledikleri her yerde oynamak isteyenlere çok güzel bir haberimiz var!

Turkcell, PUBG Mobile oyuncularına iki yeni paket tanıttı. Bu paketlerden biri sadece PUBG Mobile’de geçerliyken, diğeriyse Youtube’u da kapsıyor. Sadece oyundan geçerli 3 GB İnternet için 9 TL’lik bir fiyatlandırma yapan Turkcell; PUBG Mobile’de ve Youtube’de geçerli 5 GB’lık İnternet içinse 19 TL’lik bir ücret talep ediyor. Ufak bir hatırlatma:

Tarifene ek olarak alabileceğin sana özel Turkcell Gaming  Paketleri ile hem oyna hem de en iyileri Youtube’dan izle. Sende paketini seç ve oyun dünyasına adını yazdır!

PUBG Mobile için Turkcell’den 2 Yeni Paket! 

Sadece PUBG değil!

Oyna Paketi ve Oyna İzle Paketi olarak ikiye ayrılan bu paketler, kendi içinde de bireysel ve kurumsal olarak da ikiye ayrılıyor. Tanıtımında PUBG Mobile’in kullanıldığı bu paketler, tüm oyunlarda geçerli. Bu paketler ile satın aldığınız interneti, telefonunuzda bulunan herhangi bir mobil oyunda kullanabilirsiniz.

Gaming Paket’i almak için hangi tarifede olmalıyım?

Turkcell kullanıcısı olmanız yukarıda yer alan paketleri almanız için yeterli. Paketler iptal edilmediği taktirde her ay yenilenir. Turkell’in çağır merkezinden ve SMS ile paketleri satın alabilirsiniz. SMS ile almak isteyenler için:

  • Oyna Paketi için OYNA yaz 2200’a yollamalısınız.
  • Oyna İzle Paketi için OYNA IZLE yaz 2200’a yollamalısınız.

En güncel gelişmeler ve daha fazlası için BubiTekno!

Etiketler:,,,,,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 17 Tem 2019

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar