Global oyun geliştiricisi ve yayıncısı Pearl Abyss, oyun endüstrisi takviminde en çok beklenen etkinliklerden biri olan Gamescom’da bu yıl da yer alacağını bugün duyurdu. Pearl Abyss, 23-27 Ağustos tarihleri arasında Almanya’nın Köln kentinde gerçekleşecek olan Gamescom’da, merakla beklenen yeni oyunu Crimson Desert’ı sergileyecek ve Black Desert’ın “Sabah Işığı Diyarı “nı küresel oyun topluluğuna tanıtacak.

Black Desert Gamescom’da Maceracılar ile Buluşacak

Yeni sürükleyici açık dünya aksiyon-macera oyunu Crimson Desert, 22 Ağustos’ta Gamescom’un Opening Night Live (ONL) etkinliğinde görücüye çıkacak. Bu tanıtım, katılımcılara Pearl Abyss’in merakla beklenen oyununa yepyeni bir bakış sunan yeni oynanış görüntülerini içerecek.

Son teknoloji tescilli BlackSpace Engine’i kullanan Pearl Abyss, yeni nesil oyun deneyimini yaratmak için ileri teknolojinin gücünden yararlanıyor. Bu ikonik oyun, oyuncuları karmaşık grafikleri ve heyecan verici, yüksek oktanlı aksiyonuyla benzersiz bir oyun tarzıyla buluşturuyor. 

Oyuncular Black Desert’ı Samsung İş Birliği ile Deneyecek

Pearl Abyss ve Samsung Electronics arasındaki iş birliği, Black Desert’ın beğenilen genişleme paketi Sabah Işığı Diyarı’nı Gamescom katılımcılarıyla buluşturacak. Bu ortaklık, oyuncuların Samsung’un oyun monitörlerinde Black Desert’ın görsel olarak çarpıcı dünyasının tadını çıkarmalarını sağlayarak en üst düzey oyun deneyimini sergileyecek. 

Olağanüstü oynanışıyla övgü toplayan Sabah Işığı Diyarı, Haziran ayında dünya çapında piyasaya sürülmesinden bu yana büyük beğeni topladı. Metacritic’ten 81 gibi etkileyici bir puan alan genişleme paketi, hem eleştirmenlerin hem de oyuncuların beğenisini kazandı. Samsung Electronics ile güçlerini birleştiren Pearl Abyss, en gelişmiş cihazlarda benzersiz bir oyun deneyimi sunmayı hedefliyor. 

Daha fazla bilgi için resmi Crimson Desert veya Black Desert’ın web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Pearl Abyss Hakkında
2010 yılında kurulan Pearl Abyss, PC, mobil ve konsolda kullanılabilen ünlü MMORPG serisi Black Desert ile oyun endüstrisinde lider bir geliştiricidir. Pearl Abyss’in oyunları, şirketin tescilli motoru üzerine kuruludur ve son teknoloji grafikleriyle ünlüdür. Pearl Abyss şu anda yeni nesil oyun motorunu kullanarak Crimson Desert, DokeV ve PLAN 8’i geliştiriyor ve denizaşırı pazarını büyütmeye hazırlanıyor. Pearl Abyss hakkında daha fazla bilgiyi şu adreste bulabilirsiniz:  www.pearlabyss.com

Etiketler:,,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 17 Ağu 2023

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar