NBA tarihinin efsane isimlerinden Michael Jordan, NBA 2K12’de süslediği kapak görselinin ardından NBA 2K16 ile tekrar kapaktaki yerini almaya hazırlanıyor.

NBA Live serisi ile birlikte oyun dünyasının en önemli basketbol yapımlarındın biri olan NBA 2K serisi yeni oyunu 2K16 ile birlikte yine bu yılı domine etmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıllarda rekabetin daha bir öne çıktığı mücadelenin özellikle son yıllarına baktığımızda NBA 2K oyunları gerek satış rakamları gerekse de oyun kalitesiyle oldukça önde götürüyor.

Gerçekçi oynanış dinamikleri, yüzlerce animasyon ve başarılı grafik kalitesiyle öne çıkan NBA 2K serisi, bu başarısını NBA 2K16 ile birlikte de devam ettirmek istiyor. Birçok farklı oyun modunun yanı sıra klasik ve Euroleague takımlarıyla da öne çıkan yapım bu farklılıkların yanına bir de Michael Jordan gibi bir efsaneyi ekleyince işler biraz daha boyut değiştiriyor.

Yapımcı firma 2K Sports tarafından oyun hakkında yapılan yeni bir açıklamaya göre NBA 2K16‘nın Special Edition paketinin kapağında basketbol tarihine adını altın harflerle yazdırmış olan Michael Jordan yer alacak. MJ hatırlanacağı üzere son olarak NBA 2K12‘nin kapağında ve intro bölümünde yer almıştı.

Duyurulan Special Edition paketinde büyük bir Michael Jordan posteri, somut içerikler, MyPlayer moduna özel Jordan ayakkabısı, tişörtü ve 30.000 oyun içi para bulunuyor.

Şimdilik oyunun PS4 ve Xbox One konsollarına özel olarak duyurulan bu paketin satış rakamı ise 79.99$ olarak belirlenmiş durumda.

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 27 Haz 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar