Lineage 2: Revolution’a Ork Irkı Eklendi! Netmarble Corp., bugün popüler MMORPG oyunu Lineage 2: Revolution’a eşsiz sınıf mekaniklerine sahip Ork ırkı eklendiğini ayrıca maksimum seviyelerde artış, yeni bir bölge ve daha birçok özelliği içeren dev bir güncelleme yapılacağını duyurdu.

 

Yeni Ork ırkı eklendi 

Lineage 2: Revolution‘a oyundaki mevcut ırklardan onları ayıran kendine özgü sınıf mekaniğine sahip oynanabilir Orklar eklendi. Oyuncular Ork Akıncı (Savaşçı), Ork Keşiş (Casus) ve Ork Şaman (Büyücü) dahil olmak üzere üç farklı Ork sınıfından birini seçebilecek. Ork oyuncuları yeni bir başlangıç konumu olan Güney Ölümsüzlük Platosu’nda, 500 bin Savaş Gücü ile 180’inci seviyeden başlayacak ve bir dizi SR silah, zırh ve aksesuar ile ödüllendirilecek. Orklar, Orklara özel pençeler, çift elli kılıçlar ve asalar da dahil olmak üzere, mevcut dört ırktan daha farklı silahlar kullanacaklar. Yeni Ork ırkıyla birlikte, Orklara özel görevler ve alanlar da eklendi.

Seviye 180’den 260’ıncı seviyeye kadar oyuncuların ulaştığı her seviyede TP, Adena ve ekipman gibi eşyalarla ödüllendirilecek olması, hızlı seviye atlamayı da ek bir avantaj haline getirecek.

 

Yeni “Avento” Bölgesi eklendi

Orkların da oyuna eklenmesiyle en yüksek oyuncu seviyesi 320’ye yükseltildi ve Ana Görevler, Haftalık Görevler ve Alt Görevlere gelen genişlemelerin yanı sıra yeni bir bölge olan Avento da eklendi. 12 yeni canavar ve 21 yeni canavar özü, Avento’yu oluşturan üç yeni bölge olan Ejderha Vadisi, Vaat Edilmiş Topraklar ve Kadim Ejderha Sıradağlarında oyuncuları bekliyor.

Bu güncellemeyle Gazap Kulesi de 145’inci kata kadar genişleyecek. Oyuncuları daha büyük ödüller bekliyor olacak. Ayrıca Kuleye eklenen Oto İlerleme özelliği de yüksek katlara ilerlemede zorluk çeken oyuncular için oyunu biraz daha kolay hale getirecek.

Lineage 2: Revolution’a Ork Irkı Eklendi! 

İkinci Sınıf Aktarımı bölüm iki

Oyuncuların daha fazla beceri, sınıf ve yeni içeriği deneyimleyebilecekleri İkinci Sınıf Aktarımının ikinci bölümü eklendi. Diğer ırklar ve sınıflar gibi Ork oyuncuları da İkinci Sınıf Aktarım Görevi’nin ikinci kısmına, Bölüm Beşten Yediye kadar olan görevlerle ve belirli seviyelerde ilerlemek için ilave şanslarla 271’inci seviyeden itibaren başlayabiliyor.

 

Sunucular arası eşleşme ile hızlı oyun

Kuzey Amerika ve Avrupa’daki yeni ve birleştirilmiş sunucular, işbirliği içeriği için eşleştirmelerin daha sorunsuz, Şato ve Kale Kuşatmalarının da daha rekabetçi olmalarını sağlayacak. Sunucular Arası Eşleştirme, Şerefli Savaş Alanı, Zaman Yarığı Zindanları, Binek Zindanı ve Ekipman Zindanını da içeren çoklu oyun modlarına uygulanarak oyuncuların savaşları daha da iyileştirilmiş bir ortamda daha hızlı oynayabilmelerine olanak verecek.

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 31 Eki 2018

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar