Hunt: Showdown İçin İkinci Büyük İçerik Güncellemesi Yayınlandı! Ava Katılmak İçin %20’lik Steam Yaz İndirimini Kaçırmayın!

Crytek’in erken erişimdeki ses getiren yeni oyunu Hunt: Showdown ikinci büyük içerik güncellemesi ile oyuncuların karşısına çıktı. Hunt topluluğu tarafından da dile getirilen birçok yeni içerikle birlikte yeni silah, ekipman ve geliştirmelerin yer aldığı güncellemenin şerefine oyun, 5 Temmuz’a kadar sürecek Steam Yaz İndirimi kapsamında %20 indirimli olarak satışa sunuluyor. Buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni içerik güncellemesi ile gelen en büyük özellik, kirli işin başkası tarafından yapılıp, onların ödülünü çalmak için beklemek yerine risk alıp canavarlarla mücadele etmeye teşvik edecek olan yeni yetenek arttırma mekaniğinin oyuna eklenmesi. Canavarı öldüren kişiler kısa bir süreliğine sahip olacakları Karanlık Görüş özelliği ile diğer oyuncuların haritadaki yerlerini görebilecek ve bu sayede maçı kazanmak için bir şans elde etmiş olacaklar. Bu güncelleme ayrıca topluluk tarafından talep edilen şu özellikleri de içermekte; ölüm ekranı, ana menüde veya durdurma ekranında oyun içi bir avcıyı arkadaş olarak ekleyebilme özelliği, ölü avcıların cephane veya tüketilebilir eşyalarını alabilme özelliği ve oyuna Hunt tema müziğinin eklenmesi.

Hunt: Showdown İçin İkinci Büyük İçerik Güncellemesi Yayınlandı! Yetenek arttırma mekaniğine ek olarak haritada bulabileceğiniz Ayı Tuzağı, Kovan Bombası ve İşaret Fişeği Tabancası da Hunt: Showdown’a eklenmiş durumda. Ayrıca karakterinize kısa süreli yeni yetenekler kazandıracak Beastface ve Tomahawk adlı iki özellik de haritada rastgele bulunabilecek şekilde oyuncuları bekliyor olacak. Beastface sayesinde haritadaki hayvanlar size daha az tepki gösterip bulunduğunuz bölgeyi açığa çıkarma konusunda daha az istekli olacaklar. Tomahawk özelliği ise avcılara balta ya da balyoz atma yeteneği kazandıracak. Oyunun daha sorunsuz çalışması adına optimizasyon geliştirmeleri de içerik güncellemesi ile birlikte oyuna eklendi.

Güncelleme ile görücüye çıkan yeni Hunt Showdown videosuna buradan, oyunun hikâyesi hakkında çeşitli yeni bilgilere ulaşabileceğiniz Blog yazısına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Hatırlatmak isteriz ki, Temmuz ayındaki güncelleme ile Hunt: Showdown’a Resmi Türkçe Dil desteği de eklenecek.

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 24 Haz 2018

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar