Hadi Uygulaması 10 Bin TL Ödül Dağıttı! Müge Boz ve Merve Toy’un sunuculuğunu üstelendiği gerçek para ödüllü mobil bilgi yarışması Hadi; dün akşam 18:30’da gerçekleştireceği yarışmada 10.000 TL ödül dağıttı.

Yayınlandığı günden beri binlerce yarışmacının aynı anda bilgilerini test ettiği yarışmada 12 soruyu doğru yanıtlayanlar ödülün sahibi olacak. Günde 2 kez canlı yayınlanan yarışma, çoktan seçmeli 12 genel kültür sorusundan oluşuyor. Yarışmacılar soruyu on saniye içinde cevaplıyor, 12 soruyu bilenler o günkü ödül havuzunu paylaşıyor.

Kazanan yarışmacılara ödülleri üç gün içinde gönderiliyor.

Hadi , Türkiye’nin en iyi backend ve uygulama yazılım ekipleri tarafından tasarlandı. Üstün alt yapısıyla üç haftadan az bir zamanda 70 bin kişiyi aynı anda yarıştırdı. Tüm yarışmacılara canlı yayında bir yarışmaya katılma heyecanı yaşattı.

Hadi, App Store eğlence kategorisinde 1 hafta da 100 bin download rekorunu kırarak 1 numara oldu. “Geleceğin televizyonu” iddiasını taşıyan yarışma; süpriz ödüllerle yüz binleri yarıştırmaya devam edecek.

Etiketler:,,,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 25 Haz 2018

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar