Farklı türleri bir araya getiren,farklı oyun konseptiyle bol aksiyonlu puzzle oyunu Fruit Attacks  Android ve iOS‘da yayınlandı.Bakalım bu yeni oyun nasıl bir oyunmuş ayrıntılı şekilde bakalım.

Oyundaki amacımız istilacı meyveleri hedef al, sürükle, falso ver ve meyveleri vur! Yenilikçi çok dokunuşlu hedefleme sistemiyle, akın akın gelen istilacı meyvelere ustalıkla nişan al ve Dünyaya ulaşmadan önce onları falsolu atışlarla yok etmek.

fruit attacks

Fruit Attacks Özellikleri

  • Farklı şekillerde ilerlenebilecek benzersiz 180 aşamada tek tek ilerlerken atış yap ve hamle stratejini geliştir.
  • Güçlendiriciler, ödüller ve evcil kediler kazan.
  • Etkin şekilde kullanılabilmesi için her biri farklı beceriler ve stratejiler gerektiren altı atış tütünün kilidini aç, yükselt ve bu atışlarda ustalaş.
  • İstilacı meyveleri yok et ve meyve sularını toplayarak lezzetli ödüller kazanmak için karıştır.

fruit attacks

Fruit Attacks oyununun hikayesi

Yeni icadı Ses Amplifikasyonlu Transmisyon İndükleyicisi (SATI ) alay konusu olup insanlar tarafından dışlanınca Dr. DJ Treblebass uzaklardaki bir tropikal adada inzivaya çekilir. Başka bir gezegenden gelen ve yenilmesi neredeyse imkansız akıllı meyveler, lezzetli kardeşlerinin acımasızca tüketilmesine karşı intikam almak üzere Dünyayı istila ettiğinde, SATI adlı icadın onları yok edebilecek tek silah olduğu kanıtlandı. Şimdi dünyanın istilacı meyve güçlerinden kurtarılması Dr. DJ ve SATI‘nin tabi bir de senin elinde 🙂

Oyunun eksi yönlerinden bir tanesi Türkçe dil desteğinin olmaması ilerleyen zamanda gelmesi ümidiyle 🙂

Oyunu Android platformundan indirmek için buraya, iOS platformunda indirmek için buraya tıklayın.

 

Etiketler:,,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 31 Tem 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar