Çevrimiçi MMOFPS oyunu First Blood: Er Meydanı, Oasis Games yayıncılığı ile Türkiye’de yayın hayatına başlıyor.

First Blood: Er Meydanı’nın yayıncısı Oasis Games, Türkiye yayınının açılışı için pek çok oyun içi etkinlik ve turnuva düzenleyeceğini açıkladı.

first-bloog-er-meydanı

Hiçbir kuruluma ihtiyaç duymadan, sadece internet tarayıcınız üzerinden oynayabildiğiniz First Blood: Er Meydanı isimli oyun, bu basit yapısının yanında, kota tüketici indirilebilir oyunlardan geri de kalmıyor ve birkaç saniye içinde kaydınızı gerçekleştirip sahip olduğu teknoloji sayesinde onlarca GB büyüklüğünde bir oyunun sunabileceği oyun deneyimini sunuyor.

FPS oyuncularının yakından tanıdığı ve bu alanda isim yapmış pek çok oyundan tanıyacağı silahlara sahip olan oyun, ayrıca harita çeşitliliği ve tanıdık haritalar içermesinin yanı sıra oyun modları olarak da ölüm maçı, takımlı ölüm maçı, bomba imha gibi kendisini yıllar içinde oyunculara kanıtlamış seçenekler sunuyor ve dilerseniz sadece el bombası ya da sadece tabanca gibi seçenekler ekleyerek kendi modunuzu da yaratma imkanı veriyor.

 

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar