Güçlü donanıma sahip bir PC‘niz varsa bu oyunlara gözatın derim.Oyun sever takipçilerimiz  için en iyi 4K oyunlar listesi oluşturduk.

4K devrimi, PC’leri etkisi altına almaya başladı. 1080P‘den dört kat daha fazla piksel içeren 3.840 x 2.160 çözünürlüklü yeni monitörler, oyunların içerisine dalıp gitmenize olanak tanıyor. Elbette bu grafik şöleni için sadece 4K monitör yeterli değil – fps’yi yüksek seviyede tutabilmek için iyi bir (veya birkaç) grafik kartı ve güçlü bir PC‘ye sahip olmanız da şart.

the witcher 3

1. The Witcher 3: The Wild Hunt

Witcher 3‘ü konsolda oynayanlar, son güncellemenin grafikleri geriye götürüp götürmediğini tartışırken PC sahipleri, oyunun tadını 4K çözünürlüğünde çıkarabiliyorlar. The Witcher 3‘ün yüksek detaylı ortamı, 4K’te tek kelimeyle müthiş görünüyor.

dirt showdown

2. Dirt: Showdown

Dirt Showdown, hala en iyi arcade yarış oyunlarından bir tanesi ve 4K çözünürlüğünde daha da heyecan verici bir deneyim sunuyor.

call of duty advanced warfare

3. Call of Duty: Advanced Warfare

Advanced Warfare, selefinin bulanık dokularının bizlerde bıraktığı olumsuz izlenimi ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Üç senedir geliştirilen oyun, bu konuda başarılı. Warfare‘in keskin görselleri, karakter modelleri ve yüksek detaylara sahip silahları, 4K’da harika görünüyor.

dishonored

4. Dishonored

Çıktığında “En iyi grafikler” ve “En iyi sanat stili” ödüllerini alan oyun, 2012’nin iyi görünen oyunlarındandı. Pikselleri artırdığınızda ise oyunun grafikleri, bambaşka bir boyuta taşınıyor.

Etiketler:,,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 06 Tem 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar