Dünyanın en önemli E-ticaret firmalarından olan Amazon 2015 yılının en iyi oyunlarını belirledi.İşte Amazon‘a göre 2015’in en iyi oyunları!

Cut the Rope: Magic mobil platformlarda yayınlandı!

1994 yılında sadece kitap satışlarıyla sektöre adımını atan Amazon şuanda E-ticaret denilince ilk akla gelen firmalarından ve sektörün en büyük firmalarından.Kitap satışları ile başladığı serüvene şuanda tüm elektronik ürünlerden tutun mobilya ve aksesuarlara kadar binlerce ürünle devam eden Amazon 2015 yılının en iyilerini seçmeye devam ediyor.

super mario maker

Amazon‘a göre 2015 yılının en iyi oyunları listesinde toplamda 10 oyun bulunuyor.Listenin ilk sırasında Wii U konsolunun en popüler oyunlarından Super Mario Maker bulunuyor.Listenin ikinci sırasında büyük bir merakla beklenen ve beklentileri de son derece iyi karşılayan Fallout 4 oyunu yer alıyor.

Lafı fazla uzatmadan dilerseniz Amazon.com‘un hazırladığı 2015 yılının en iyi oyunları listesini sizlerle paylaşalım liste şu şekilde ;

  1. Super Mario Maker
  2. Fallout 4
  3. The Witcher 3: Wild Hunt
  4. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
  5. Cities Skylines
  6. Bloodborne
  7. Batman: Arkham Knight
  8. Life Is Strange
  9. Splatoon
  10. Rocket League

Gözünüzü bizden ayırmayın! 26 Ara 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar