Xiaomi firması ilginç bir telefonla geliyor.8 GB ramli, altın renkte kapaklı akıllı telefon Çin’de TENAA tarafından onaylandı işte özellikleri

Samsung firması da yakın bir zamanda Android 5.1.1 ile güçlendirilmiş SM-G9198 adlı telefonunu yayınlamıştı.Xiaomi‘de bu tarzda yeni bir telefon çıkartıyor.

Xiaomi’den Bluetoothlu Hoparlör

Xiaomi‘nin yeni telefonunda batarya çıkartılabilecek şekilde gelecek ama en dikkat çeken nokta sızdırılan bilgilerde cihazın 8 GB ramli olarak gelecek olması.Evet depolama alanı değil ram, bildiğimiz ram.

xiaomi 8 gb ram

Evet sızdırılan bilgilerin görüntüsü bu arkadaş.Acaba yazım hatası falan mı oldu diye insanın aklına gelmiyor değil açıkcası.8 GB ramli cihazda ayrıca 3.97-inç boyutunda 480 x 800 çözünürlüklü ekran, 1.4 GHz hızında dört çekirdekli işlemci, 16 GB depolama alanı bulunuyor.

xiaomi kapaklı telefon

Xiaomi‘nin kapaklı telefonu Android 4.4.4 işletim sistemi üzerine inşa edilmiş ve cihazda 8 megapiksel arka kamera ve 2 megapiksel ön kamera bulunacak.

xiaomi kapaklı akıllı telefon

TENAA tarafına onaylanan cihazın yakın zamanda resmileşmesi bekleniyor ve büyük ihtimal sınır sayıda olacak.

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 27 Eyl 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar