Son zamanların en çok konuşulan ve sadece iOS platformunda olan Scorp uygulaması sonunda Android‘e geldi.

Sosyal medya, sözlük ve video kültürüne farklı bir soluk kazandıran yerli sosyal medya girişimi Scorp, kısa sürede sahip olduğu yüz binlerce kullanıcı sayısını katlayacak gibi görünüyor.

Genç nüfus başta olmak üzere birçok kişi tarafından sevilen bir platform haline gelen Scorp, Türkiye çıkışlı olmasının yanı sıra, sahip olduğu farklı bir sosyal aktivite anlayışıyla da dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Bugüne kadar sadece iOS kullanıcıları tarafından kullanılabilen ve bu haliyle 300 bine yakın kullanıcı sayısına ulaşan Scorp, Android uygulamasıyla birlikte çok daha geniş kitlelere ulaşacak gibi görünüyor.

Neymiş bu Scorp ?

scorp-uygulaması-bubitekno

İlk olarak App Store üzerinden yayına giren Scorp, kullanıcıların belli kategorilere ait başlıklar altında, 15 saniyelik videolar yükleyerek bir konu hakkında görüş belirtmeleri için güzel bir ortam hazırlıyor. İnsanların her kategoriden aradıkları soruların cevabını bulabileceği bu yerli sosyal platformda, güncel sorunlar ve popüler konular üzerine 15 saniyelik mikro-videolar üretiliyor.

Uygulamayı Android platformundan indirmek için buraya, App Store‘dan indirmek için buraya tıklayın.

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 03 Tem 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar