Kendi ürünlerini tanıtırken başkalarına sataşmayı da ihmal etmeyen Samsung yine “rahat durmadı” ve bu kez selfie çılgınlarını hedef alan yeni bir reklam yayınladı. Teknoloji devi selfie çubuğu kullananları “mağara insanı” olarak niteledi.

Başlı başına “tuhaf” bir akım olan selfie, selfie çubuğu gibi yanına aldığı yancılarla birleşince ortaya hakikaten ilginç görüntüler çıkabiliyor. Bu tuhaf uzun sopalı insanların dışarıdan garip göründüğü bir gerçek, ancak Samsung o insanları biraz sert bir dille eleştiriyor.“Mağara insanı gibi elinde çubukla gezen insanlar, balık istifi gibi bir kareye sığmaya çalışıyor.” Samsung’un yeni nesil amiral gemilerinin geniş açılı selfie özelliğini öne çıkarmak için kurduğu cümle bu. Samsung devam ediyor ve “Ya böyle acı çekmeye devam edersiniz ya da geniş açılı ve yüksek çözünürlüklü Galaxy S6 ve S6 edge’i tercih edersiniz.” diyerek reklamı sonlandırıyor.

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 22 Haz 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar