Samsung firmasından sonra Philips‘te kapaklı Android telefon ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor işte o kapaklı akıllı telefon modeli!

Philips’ten dev ekranlı akıllı telefon!

Kapaklı telefonlar popüleritesini yitirdi hatta piyasadan silindi derken birden bire firmalar kapaklı telefonlar üreterek farklı stratejiler izlemeye başladılar.Herkes efsane telefonlar geri mi dönüyor şeklinde yorumlar yapmaya başladı bile.Philips firması da bu stratejiyi uygulamaya koyuldu.

philips kapaklı akıllı telefon

Çinli sertifikasyon firması TENAA tarafından sızdırılan cihazda biri önde, diğeri ise arkada olmak üzere iki adet 3.7 inçlik 720p TFT ekran bulunuyor.Arka kısımda 13 megapiksel çözünürlüğünde, ön kısımda ise 5 megapiksel çözünürlüğünde kamera yer alıyor.1.5 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli işlemciye sahip telefonda 2 GB RAM ve 16 GB depolama alanı yer alıyor.Cihazın kapaklı olması haliyle biraz kalın olmasına da sebep oluyor bu da akıllı telefon tercihlerini etkileyen önemli bir faktör.

Etiketler: Gözünüzü bizden ayırmayın! 09 Şub 2016

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar