Nextbit firmasının sonsuz belleğe sahip yeni akıllı telefonu Nextbit Robin tanıtıldı özellikleri ve fiyatı ayrıntılı şekilde haberimizde

Nextbit firması yedekleme sistemini bulut depolama sistemi ile birleştirerek bellek sorununu artık ortadan kaldırıyor.Peki bu sistem nasıl mı oluyor ?

Nextbit Robin sahip olduğu 100 GB ücretsiz bulut depolama alanını hepimizin bildiği şekilde, fotoğraf ve uygulamaları yedeklemek için kullanıyor ama farklı ve olumlu bir şekilde.Şirket tarafından geliştirilen algoritmalar sayesinde akıllı telefonumuz Robin32 GB‘lık bellek alanını boş tutmak için yeni yüklenen uygulama ve çekilen fotoğrafları bulut sistemine yüklüyor. Bulut sistemine yüklenen verilerinizi ve uygulamaları normal şekilde kullanabiliyorsunuz. Sistem bu sayede cihazın dahili belleğini boş tutarak hem cihazınızı yormuyor hemde size sürekli açık alan bırakıyor.

robin akıllı telefon

Tasarım olarak da oldukça şık duran Robin‘in özelliklerine bakalım.Telefonun adı da bir değişik olmuş Robin falan alışması zor olacak sanki 🙂

Nextbit Robin Özellikleri

  • 5.2 inçlik Full HD ekran
  • Qualcomm Snapdragon 808 işlemci
  • 3 GB RAM
  • 32 GB depolama alanı
  • 13 megapiksel arka kamera
  • 2680 mAh pil kapasitesi
  • Android 6.0 veya Android 5.1 işletim sistemi

Android Marshmallow üzerinde çalışıldığı söylentileri var.

nextbit

Şu anda Kickstarter projesi olarak ön sipariş yoluyla 299 dolar fiyat etiketiyle sipariş edilebiliyor. Ocak ayında başlayacak ilk sevkiyat ile cihazın satış fiyatı 349 dolar olacak.

Etiketler: Gözünüzü bizden ayırmayın! 10 Eyl 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar