YandexMobil Dünya Kongresi(MWC)‘nde en çok aranan akıllı telefonların listesini yayınladı işte Mobil Dünya Kongresinin en çok aranan akıllı telefonları

Samsung 4.5G uyumlu akıllı telefonlarını açıkladı

Teknoloji severlerin gözü kulağı  22-25 Şubat tarihleri arasında Barcelona’da Mobile World Congress (MWC) 2016 etkinliğindeydi. Yandex, akıllı telefon pazarının yeni ürünlerinin tanıtıldığı organizasyon süresince ülkemizde internetten en çok arananları listeledi.Sony’nin en yeni modellerinden Xperia X, etkinlikte tanıtılan akıllı telefonlar arasında en çok aranan olurken, LG G5 ikinci, Samsung Galaxy S7 ise üçüncü sırada yer aldı.

mwc 2016

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin Mi5 modeli de etkinliğin dikkat çeken telefonlarındandı ve , sıralamada dördüncü sıraya yer alırken, Samsung’un listedeki bir diğer akıllı telefonu Samsung Galaxy S7 Edge, beşinci sırada yer aldı. Araştırmanın sürpriz ismi Amerikan iş makinesi üreticisi CAT’in sağlamlığı ve termal kamerasıyla dikkat çeken akıllı telefonu S60 oldu. Cat S60, 22-25 Şubat tarihleri arasında Yandex arama motorunda yapılan sorgulara göre en çok aranan altıncı telefon olmayı başardı.

Listedeki bir diğer Sony olan Xperia X Performance, en çok aranan akıllı telefonlar arasında yedinci olurken HP Elite X3 sekizinci, Microsoft Lumia 650 dokuzuncu ve Sony Xperia XA onuncu oldu.

Etiketler: Gözünüzü bizden ayırmayın! 07 Mar 2016

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar