Microsoft Translator uygulaması Android ve iOS‘da yayınlandı.Yazarak, resmini çekerek ve hatta sesli olarak dinleterek istediğiniz dili birbirleriyle çevirmek artık daha kolay!

Microsoft Tanslator uygulaması daha önce Windows Phone ve masaüstü sürümünde faaliyet gösteriyordu.Ama artık tüm mobil platformlarda aktif hale geldi.

Microsoft Translator Uygulamasının Özellikleri

  • 50’den fazla dil desteği bulunan Microsoft Translator, iPhone ve Android telefon uyumundan daha çok akıllı saat uyumu ile dikkatleri üzerine topladı.
  • Konuştuğunuzu algılama ve sesli çeviri yapma özelliği bulunan uygulamada, size yabancı gelen bir dili konuşan kişilerle anında kolayca iletişim kurmanızı sağlıyor. (çeviri için internet bağlantınızın olması gerekli)

microsoft translator

Microsoft Translator Uygulamasının Desteklediği Diller 

Bulgarca Arapça, Boşnakça, Katalanca, Çince, Çince, Fince, Fransızca, Almanca, Hırvatça, Çekçe, Danca, Hollandaca, İngilizce, Estonyaca, Yunan Haiti Creole İbranice, Hintçe, Hmong Daw, Macarca, Endonezya’ca, İtalyanca, Japonca, Korece, Letonya, Litvanya, Malayca, Malta, Norveç, Queretaro Otomi, Farsça, Lehçe, Portekizce, Rumence,Rusça, Sırpça, Sırpça, Slovakça, Slovence, İspanyolca, İsveççe, Tayca,Türkçe, Ukraynaca, Urduca, Vietnamca ve Galler ve Yucatec Maya dillerine destek veriyor.

 

Microsoft Çevirmen
Microsoft Çevirmen

‎Microsoft Translator
‎Microsoft Translator

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 08 Ağu 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar