Microsoft Office iOS platformunda güncellendi ve yeni özellikler ile birlikte Office programları biraz daha geliştirildi.Bakalım iOS‘da programlara ne gibi özellikler eklendi.

Yeni güncelleme de Word, Excel, PowerPoint için dosya paylaşımını daha kolay ve güvenli hale getirmenin dışında uygulamalar için iyileştirilmiş Outlook entegrasyonu da mevcut.

Yeni güncelleme ile artık  dosyalar üzerinde ortak çalışma yapmak için PC’ye gerek kalmayacak.Bundan sonra Word, Excel ve PowerPoint ile oluşturduğunuz doküman, hesap tablosu ve sunumlar üzerinde ortak bir düzenleme yapmak için başkalarını düzenlemeye davet edebileceksiniz. Ayrıca uygulamalar içinde farklı paylaşım izinleri verebilme imkanı sunuldu.

microsoft office ios

Microsoft‘un getirdiği yeni güncelleme ile birlikte artık Outlook üzerinden ofis dosyalarını düzenlemek mümkün olacak.Güncelleme gerçekten güzel olmuş yeni özellikler gayet iyi.Güncellemeyi iPhone ve iPad için App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz

Etiketler:,,,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 26 Tem 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar