Uygun fiyatlı ve başarılı akıllı telefonlarıyla dikkat çeken Meizu firmasının yeni telefonu Meizu MX6‘nın özellikleri sızdırıldı işte cihazın özellikleri

Meizu Pro 5 Mini satışa sunuldu!

Geçtiğimiz yıl MX5’i kullanıcılarıyla buluşturan ve genel olarak olumlu yorumlar alan Meizu firması, MX6‘da da bu başarısını sürdürmeyi amaçlıyor.Performans testi sızdırılan cihazın teknik özellikleri hakkında da birkaç bilgi paylaşıldı.Antutu testinde ortaya çıkan özelliklerinde şunlar bulunuyor.

meizu mx5

Teste göre Meizu MX6‘da Helio X20 kullanılıyor. Bu çipsette 2 adet 2,5 GHz hızında çalışan Cortex A-72, 4 adet 2 GHz hızında çalışan Cortex A-53 ve son olarak 1,4 GHz hızında çalışan 4 adet Cortex A-53 bulunuyor.Full HD ekranla birlikte geleceği iddia edilen telefonda 3 GB RAM, 32 GB depolama alanı olacağı söyleniyor.İşletim sistemi olarak Android 6.0 Marshmallow‘un yer alacağı cihazın ne zaman piyasada olacağı bilinmiyor.Yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız takipte kalın!

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 12 Oca 2016

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar