Joes Jeans‘ın pantolonları akıllı cihazlarınızı şarj edebilecek özelliklere sahip. Joes Jeans adlı bir şirket, arkasında cep telefonları için özel cebi ve şarj ünitesi olan kot pantolonlarının erkek ve bayanlara yönelik modellerini tanıttı.

joes jeans

Firmanın tasarladığı pantolonlarda iPhone sığacak büyüklükte ve benzer boyutlarda başka bir cihazın koyulabileceği cep yer alıyor. Telefon cebi, kalçanızın biraz üstünde ve sağ tarafınıza daha yakın bir konuma yerleştirilmiş ki oturduğunuzda cihazınıza zarar gelmesin. Ayrıca pantolonda akıllı telefonunuzu cebinizde şarj edebileceğiniz şarj ünitesi için tasarlanmış ayrı bir cep bulunuyor.

joes jeans

Çeşitli stilleri mevcut olan pantolonun ve şarj ünitesinin üreticisine göre iPhone 5 / 5S % 80-85, iPhone 6 ise % 70 civarında şarj edebiliyor.Bu ilginç pantolonun çeşitli modelleri var ve maliyeti 189 dolar. Ayrıca 49 dolar fiyat etiketine sahip şarj ünitesi pantolondan ayrı satılıyor.

 

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 09 Ağu 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar