iPhone, iPad ve iPod Touch için iOS 9 güncellemesinin tam sürümü bu akşam dağıtılmaya başlanıyor.İşte iOS 9 güncellemesinin ayrıntıları

Tim Cook yaptığı açıklamada iOS 9 güncellemesinin 16 Eylül’de sunulacağını açıklamıştı ve o gün geldi çattı.Daha önce bir çok betası yayınlanan iOS 9‘un bu akşam tam sürümü iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlara dağıtılmaya başlanacak.

Apple’ın rose altın rengi büyük ilgi görüyor!

Büyük bir merakla beklenen Apple‘ın son mobil işletim sistemi için belirlenen tarih geldi çattı.1.3 GB boş alan isteyen iOS 9 güncellemesinin tam sürümü özellikle 16 GB versiyon kullanıcılarını sevindirecek.

ios 9 güncellemesi

Önceki haberlerimizde iOS 9 güncellemesinin tam sürümü hangi cihazlara gelecek sorusuna cevaplamıştık ama yinede bu görselde güncelleme gelecek cihazları sizlerle paylaşalım.

iOS 9 Güncellemesinde neler var ?

iOS 9 mobil işletim sistemi daha şık arayüz ve daha iyi performans ile kullanıcılara sunulacak. Yeni işletim sistemi çok fazla yenilik sunmuyor ama daha çok hız, optimizasyon ve kararlılık mevcut.Arayüz dışında Apple birçok yeni uygulamasını bu güncelleme ile sunacak örneğin ; Apple News Haberler Uygulaması

Bunların dışında cihazlarda bulunan bir çok uygulamalara da birçok yenilik ve özellikler getirildi.

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 16 Eyl 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar