Apple, geliştiriciler için iOS 9.3 Beta 1 güncellemesini yayınladı.Güncelleme ile neler değişti, güncelleme nasıl yüklenir ayrıntılar haberimizde

Apple‘ın geliştiricilere özel yayınladığı iOS 9.3 ile birlikte gelen yenilikler arasında birden fazla kullanıcı desteği ve Night Shift isimli özellik bulunuyor.Night Shift özelliği sayesinde ekranın renk sıcaklığını iPhone veya iPad’in konumuna veya zamana göre ayarlayabileceksiniz. Apple bu özellik ile göz yorgunluğuna neden olan mavi ışık yüzeyini azaltıp kullanıcılara sağlıklı bir deneyim sunuyor.Güncelleme ile gelen diğer özellikler ise şu şekilde ;

  • iOS 9.3 ile birlikte cihazınızın saat ve konumuna göre, akşam olduğunda kullanım sırasında gözlerinizi rahatsız etmemesi için ekran renkleri değiştirilir. Sabah olduğunda tekrar eski haline döner.
  • Notlar uygulamasında artık parmak izi veya şifre kilidi ile güvenlik sağlanıyor. Ayrıca tarih veya alfabetik sıralama yapılabiliyor.
  • Haberler uygulaması, artık takip ettiğiniz konularda özelleştirilmiş haberleri karşınıza çıkarıyor.
  • Daha kullanışlı hale gelen CarPlay ile, Apple Music’te bulunan en yeni ve özel albümleri dinleyebilirsiniz. Ayrıca harita üzerinde benzin istasyonu, otopark, restoran, kahve ve diğer alanları bulabilirsiniz.

ios 9.3 güncellemesi

iOS 9.3 Beta 1 güncellemesi alan modeller

iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4 ve iPod touch 5

Eğer cihazınızın UDID kaydı varsa güncellemeyi Apple geliştirici sayfasından IPSW dosyasını indirip, iTunes üzerinden yükleyebilirsiniz.

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 12 Oca 2016

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar