Apple, herkese açık şekilde olan iOS 9.1 Public Beta 1 güncellemesini yayınladı. iOS 9.1 Public Beta 1 kurulumu ve özellikleri haberimizde.

Yayınlanan sürüm ile geliştirici hesabı olmadan iOS 9.1 Public Beta‘yı kurabileceksiniz.Dilerseniz nasıl kuracağımızı basitce anlatalım buyrun.

ios 9 public beta

iOS 9.1 Public Beta 1 Kurulumu

  • iOS 9 yüklemek için ilk yapmanız gereken Apple‘ın Beta Yazılım Programına kayıt olmak bunun için beta.apple.com adresine girip, Apple kimliğiniz ile oturum açmanız yeterli.
  • Kayıt olduktan sonra iOS sekmesinde yer alan “enroll your iOS Device” bağlantısına tıklayın ve açılan sayfadaki adımlara geçin.
  • Cihazınızdan beta.apple.com/profile tıklayın ve gerekli profili iOS cihazınıza yükleyin.
  • İşlemleri yaptıktan sonra cihazınız üzerinden Ayarlar -> Genel -> Yazılım Güncelleme menüsünü takip ettikten sonra cihazınıza iOS 9.1 Public Beta sürümünü yükleyebilirsiniz.

ios 9 public beta

İşlemlerimiz bu kadar arkadaşlar faydalı olur inşallah.Sorunuz olursa çekinmeden yorum atarak sorabilirsiniz güncelleme yapanlara hayırlı olsun şimdiden 🙂

iOS 9’un hangi cihazlara geleceğini iOS 9 hangi cihazlara gelecek ? başlıklı haberimizden öğrenebilirsiniz.

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 10 Eyl 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar