Elephone firması Android tabanlı 2 inç ekrana sahip  ilk mikro akıllı telefonu üretti.Dikkat çeken bu minik akıllı telefonda ne gibi özellikler var bakalım.

Akıllı telefon boyutları gitgide büyürken Çinli akıllı telefon üreticisi Elephone farklı bir işe imza attı.Büyüyen ekran boyutların aksine minik bir akıllı telefon çıkardı ve bu da ilk mikro akıllı telefon olarak akıllara kazındı.

Tercih eden olur mu bilinmez ama Elephone firması büyük boyutta akıllı telefon sevmeyenler için farklı bir alternatif olmak istemiş.

ilk mikro akıllı telefon elephone

Bu minik akıllı telefonda Android 4.4.2 Kitkat sürümü bulunuyor.İnanması biraz güç geliyor ama öyle.Çünkü telefonun boyutuna bakınca insanın aklına Nokia 3310 veya benzeri bir telefonun akıllı telefon versiyonu geliyor şahsen benim aklıma öyle bir model geldi.

ilk mikro akilli telefon

Henüz ismi bulunmayan bu minik akıllı telefonun ilerleyen zamanlarda özellikleri de netlik kazanacaktır bizlerde merak bekliyoruz.

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 25 Ağu 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar