Evde veya bulunduğumuz bir ortamda telefonumuz kaybolduğunda gıcık bir durum oluyor bazen.Huawei Mate S böyle bir durumda bizlere seslenecek.

Bazen mobil telefonlarımızı evde öyle gıcık yerlerde unutuyoruz ki kaybolduğunda bulmak çok sinir bozucu hal alabiliyor.Diyeceksiniz ki çağrı atar bulurum ya sessizdeyse veya titreşimi duymadınız ?

Huawei Honor 4C Plus haftaya çıkıyor!

Böyle durumlarla birçok kez karşılaştık.Huawei firması da yeni akıllı telefon modeli Huawei Mate S‘de çok ilginç bir özelliğe yer vermiş.Telefonunuzu yine gıcık bir yerde unuttunuz bulamıyorsunuz telefonunuza seslenmeniz yeterli.

Never lose your Mate S thanks to this slightly creepy “I’m heeeerrrreeee”

Richard Devine (@ricker666) tarafından paylaşılan bir video ()

“Hey Dostum”Neredesin? şeklinde telefonunuza seslendiğiniz zaman size “Buradayım” şeklinde karşılık veriyor.Bu karşılık verme farklı şekillerde oluyor hem sesli olarak,hem cihazımızın flaşı yanıp sönüyor, hem titriyor kısacası tüm dikkat çekici hareketleri yapıyor.“Hey Dostum” diye seslenmeyi biz örnek olarak söyledik arkadaşlar siz kendinize özel olarak herhangi bir seslenme cümlesi kullanabiliyorsunuz.

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 13 Eyl 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar