Huawei’in bugüne kadar çıkardığı en iyi telefon olan son amiral gemisi Huawei Mate 7‘in tahtına geçecek olan yeni amiral gemisi Huawei Mate 8‘in büyük bir merakla görüntüleri sonunda sızdırıldı.

Şatış rakamlarıyla, akıllı telefon pazarında en çok satan üreticiler arasında dördüncü sırada olan Huawei, 2015 yılında 75 milyon adet akıllı telefon satışı gerçekleştirdi.

Huawei Mate 8 Görüntüleri

Yeni Huawei Mate 8 modeliyle bu başarısını devam ettirmek isteyen Huawei, yeni amiral gemisinde kendi işlemcisi olan Kirin 950 çipsetine yer vereceği söyleniyor.

huawei mate 8 görüntüleri

Huawei Mate 8 Özellikleri

Oldukça iyi performans sunan Kirin 950 çipseti, 2.4GHz hızında dört adet Cortex A53 ve dört adet Cortex A72 toplam 8 adet çekirdekleri, çift kanallı LPDDR4 RAM, ARM MAli T880 GPU, Dual ISP ve daha bir çok güzel özelliğiyle geliyor.

huawei kirin çipseti

Merakla beklenen Huawei Mate 8 modelinin muhtemel özellikleri arasında, 6 inç boyutunda2K çözünürlükte ekran, 64-bit Kirin 950 çipseti, 20.7MP arka kamera, 4GB RAM ve metal gövde yer alıyor.

Etiketler:,,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 07 Tem 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar